تولید قالب صنعتی
تولید قالب های صنعتی و فوق العاده پیچیده
14 آوریل, 2021
پروژه اتوماسیون صنعتی
پروژه اتوماسیون صنعتی
4 می, 2021

سفارش طراحی قالب صنعتی تزریق پلاستیک

طراحی قالب صنعتی

سفارش طراحی قالب صنعتی تولید قالب با جنس پلاستیکی می توان گفت یکی از با تنوع ترین شیوه های قالب سازی در صنعت می‌باشد. غالبا برای ساخت و تولید و طراحی قالب های پلاستیکی از قالب های تزریق پلاستیک به کار گیری می‌گردد. تولید قالب تزریق پلاستیکرا می توان گفت در صدر توسط برنامه های طراحی قالب صنعتی دیزاین و طراحی می گردد و آن گاه قالب تزریق پلاستیک مهیا می‌شود.

بیشتر از انواع پلاستیک یا مواد و جنس ها برای ساخت قالب پلاستیکی به کار گیری می گردد که ترویج می شود به ترموپلاست گفته می شود.

طراحی قالب صنعتی

ترموپلاست ها یکی از انواع مواد پلاستیکی میباشند که در کاره حرارت و گرما دچار خم خوردگی میگردند و سفارش طراحی قالب صنعتی با بیرون آمدن از این گرما سفت میشوند. معمولا درین نوع از موادها متغییرات شیمیایی عجیبی صورت نمی دهد به همین ادله پس از تزریق پلاستیک ، شکل دور و بر قالب نشان داده می شوند.

طریقه سفارش طراحی قالب صنعتی

برای تولید این قالب ها در آغاز با به کار گیری از ماده ترموپلاستی که به شکل قابل توجهی حرارت گرفته است قالب را لب تا لب پر خواهند کرد و به اطراف قالب تزریق خواهند کرد . به دلیل این که قالب سرد می‌باشد این ماده ها خیلی سریع تغییر شکل داده و به شکل قالب در آیند.

ترموست برعکس ترموپلاست ها سفارش طراحی قالب صنعتی می باشند. یعنی این نوع از موادها با گرما خوردن دشوار خواهند شد و در بنا شده در گیر تغییرات شیمیایی میشوند. در این نوع قالب سازی ، هم مواد و هم قالب سرد میشوند .

سفارش طراحی قالب صنعتی

در این نوع نحوه قالب سازی در آغاز مواده یاد شده به قالب همان طوری که سرد هستند تقضیه می شوند و پس از اینکه سفارش طراحی قالب صنعتی قالب لبریز شد، قالب را فوق العاده داغ و گرم خواهند کرد تا مواد تشکیل دهنده قالب پلاستیک یک نظم و ترتیب و شکیل تر را به خود گرفته و سفت و سخت خواهند شد. ولی برای اینکه این نوع از موادها به قالب مچ و چفت شوند غالبا با حرارتی نزدیک به 170 سانتی گرادی ترموست را زیر فشار فوق العاده بالا گذاشته خواهد شد.

طراحی قالب صنعتی

این روش منجر می گردد ترموست در آغاز نرم و خرد شوند و آن‌گاه به طور قالب و کاملا دقیق و خوب ازآب درآمده شوند.میتوان گفت یکی از خصوصیات بارز این نوع موادها یک بار مصرف بودن ان ها است و پس از این که سفت گردند دیگر  به هیچ عنوان نمی توان از آن ها استفاده نمود.

درباره قالب صنعتی پیشرفته

اتولید و ساخت اشکال قالب پیشرفته با به کارگیری از فولاد های مقاوم و ضد زنگ در عوض ساییدگی و حرارت  از تخصص های فوق العاده خاص سفارش طراحی قالب صنعتی گروه صنعتی های تک است. در این دوران برای تشکیل داد بعضی قطعه ها گوناگون مثل پت و همچنین نیز از انواع ظروف یک بار مصرف، انواع تولید قالب صنعتی یا قالب منحصر به فرد تزریق لاستیک حتما باید با به کارگیری از دستگاه های فوق العاده نوین و پیشرفته تولید قالب صنعتی میباشد.

طراحی قالب صنعتی

از مهم‌ترین و به روز ترین قالب پیشرفته و نوین به تولید قالب های صنعتی پیش قالب لاستیک مصنوعی و قالب پت و سیلیکون، قالب فوق العاده نازک دیواری با سرعت بسیار بالا و قالب صنعتی مخصوص اب بندی و مختص برای اتصالات لوله کشی و غیره میتوان گفت.

پروسه تولید قالب صنعتی

عرض کردیم که اولین و پیشه پا افتاده ترین قدمبرای تولید قالب صنعتی ، طراحی کردن قالب می‌باشد که این روزها غالبا به وسیله نرم افزارهای گوناگون جاری ساختن می شود. به این ترتیب بایستی روند ایجاد کرد قالب صنعتی را به دو نصیب طراحی و تولید قالب قسمت کنیم.

بخش طراحی قالب صنعتی ابتدا توضیح داده شد. غالبا سفارش طراحی قالب صنعتی پیش نیاز اساسی ایجاد کرد قالب هست و اگر طراحی دقیق تر و با کیفیت تر باشد قالب صنعتی به نحو و شکل مطلوب تری ساخته می شود.

سفارش طراحی قالب صنعتی

برای تولید قالب صنعتی سه بعدی ساخته شده در طراحی قالب صنعتی را به عنوان تیر راس ماشین کاری قرار می گیرد. CNC همه گیرترین این نوع از ماشین ها می باشند. بعد پس از این نوع فعالیت ، قالب صنعتی مونتاژ خواهد شد.

نکته در مورد تولید قالب صنعتی

در حیث قرار دهدید که برخی از این نوع از قالب ها امکان دارد یک تکه تولید شوند و برخی دیگر عکس همین صورت نیز به نحوه تکه تکه ساخته شده و مونتاژ گردنند. پس از آن که عملیات مونتاژ به پایان خود درامد فعالیت تولید آغاز میشود. برای این فعالیت ماشین کاری سفارش طراحی قالب صنعتی به وسیله ماشین CNC فرز یا غیره اعمال می گردند. طرحی که داده می شود. به وسیله طراحی دستگاه جاری ساختن می گردد.

طراحی قالب صنعتی

بعد از تاییدگرفتن از قطعه ساخته شده نمونه ساخته شده از این طرح برای بخش ریخته گری فرستاده می شود. تا این که و مال قطعات موردنیاز برای ساخت و ساز در نصیب آهنگری و یا ریخته گری که با نیاز مشتری تناسب داشته باشد، عمل تولید قالب صنعتی صورت پذیرد. با اتمام عمل قالب سازی صنعتی برای ساخت انبوه در مرحله پایانی و آماده بهره برداری است.

نتیجه گیری

دقت فرمایید که هرمورد از این نوع قالب ها امکان دارد متنوع باشند و با نام ها والقاب دیگری نیز از آنها یاد می کنند.

تولید قالب های صنعتی حتما به این نیاز دازد که و دانش و تکنولوژی تخصص فوق العاده بالایی دارد. ما در گروه صنعتی های تک مجموعه ای بی نقص از متخصصین خبره، ماشین آلات پیشرفته ونوین و نیروی دانشی فوق العاده گران بها ساخت و ساز  صنعتی را دوره هم توده کرده ایم تا به شما سفارش طراحی قالب صنعتی برای ایجاد کرد بهترین نوع از قالب های صنعتی را به شما ارائه دهیم.

طراحی قالب صنعتی

ما این تضمین را به شما می دهیم که قالب های صنعتی ما کاملا حرفه ای و نوین و بسته به نیاز شما مشتریان عزیز طراحی و تولید بشود. یه همین خاطر با گرفتن تماس و مشاوره با کارشناسان گروه صنعتی های تک بهترین طراحی و تولید و ساخت قالب صنعتی را در همین جمهوری اسلامی ایران سفارش داده و تولید ها با کیفیت و خوبی را تجربه فرمایید.

4 Comments

  1. یاسر پناهی گفت:

    خدا قوت، موفق باشین❤❤❤❤

  2. لنا کامیار گفت:

    بهترین آرزوها برای شما خوبان…
    موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *