اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی
اجرای اتوماسیون صنعتی
12 آوریل, 2021

خدمات ساخت قالب صنعتی گروه صنعتی های تک تحت عنوان تیم ای پیشتاز در قضیه پباده سازی قالب در صنعت های گوناگون مطرح می باشد به نحوی که افتخار سرویس ها به توسعه یافته ترین و زبده ترین مرکزها ایجاد کرد خدمات ساخت قالب صنعتی قالبهای صنعتی در مقطع میهن را دارا هست.

خدمات ساخت قالب صنعتی

این موسسه با فایده گیری از امکانات توسعه یافته بعد ها برداری کپی سه بعدی و خدمات ساخت قالب صنعتی همچنین گرفتن پرینت سه بعدی در کنار مهندسین با تجربه و کارآزموده، سرویس ها قدرتمندی در قضیه پباده سازی قالب به عزیزان ارائه کرده است.

خدمات ساخت قالب صنعتی با نرم افزار CAD

سالهاست که با ورود قابل انعطاف ازارهای سه بعدی خدمات ساخت قالب صنعتی قادر پباده سازی و ایجاد کرد قالب به روشهای قدیمی و همچنین منسوخ شد‌ه‌است. تحت عنوان مثال در پباده سازی یکی از قالب های تزریق پلاستیک به یاری نرم‌افزار شما می توانید.

ساخت قالب صنعتی

بعداز چک ظریف بعد ها حساس قطعات و دکورا سیون مطلوب حفره ها ، شرایط ظریف پران ها را روی قالب جاری ساختن نمائید.

و با پباده سازی سایر اجزا اینجانب گزاره پلها و کفشک و کاغذ پران و انجام آبگردهای قطه همه تداخل ممکن را طبق برررسی می دهند و در شکل نیاز تصحیح نمائید.

خدمات ساخت قالب صنعتی

گروه صنعتی های تک همین افتخار را دارااست که در کنار تجربه وسیع ترین قالبساز خدمات ساخت قالب صنعتی مطرح در کشور با به کار گیری از اقتدار مهندسی خویش پروژه های فوق العاده بی نظیری را به سرنوشت رسانیده میباشد.

قابلیت و امکان پباده سازی قالب ها

خدمات ساخت قالب صنعتی گروه صنعتی های تک در حوزه های متعدد پباده سازی قالب تجربه بسیار بزرگی را ایفا داده میباشد و با منفعت گیری از مهندسین زبده خویش افتخارات متعددی را کسب کرده است. تحت عنوان مثال در حرفه پباده سازی قالب تزریق پلاستیک این موسسه تجربه پباده سازی قالب های زیادی را در زمینه قطعات خودرو برای مثال آیینه، سپر و اجزای پلاستیک قالب صنعتی در همین خودروها را دارا هست.

خدمات ساخت قالب صنعتی

در صنعت های دیگری همانند ریلی، پزشکی، هوایی ، اثاثیه آشپز منزل و … این موسسه تجربه های چیره پباده سازی قالب را دارا میباشد.

قالب های دایکست

قالبهای دایکست نیز مسئله دیگر تخصصی این شرکت می‌باشد به طوری که قطعاتی همانند رمز سیلندرهای خودرو ، پوسته های مقاوم در گیر بوکس ، پوسته های مقاوم در کلاچ و … از تجربه های موق این شرکت در قضیه پباده سازی قالب دایکست می‌باشد.

ساخت قالب صنعتی

امروزه با دقت به پیشرفت بیشتر و روز افزون صنعت های گوناگون و ابهام قطعات صنعتی عملا قابلیت و امکان ایجاد کرد قالب بخش اعظمی از قطعه های صنعتی با شکل های سنتی و قدیمی ممکن نمی باشد.

لذا گروه صنعتی های خدمات ساخت قالب صنعتی تک بستری مهیا کرده است که قالب سازان عزیز با شخصیت سوای هیچ نگرانی از بعد ها برداری ظریف و پباده سازی قالب درست پروژه های فوق العاده بغرنج ایجاد کرد قالب را با یاری گروه صنعتی های تک به اعمال رسانده باشند.

5 Comments

  1. yfaghaniii گفت:

    عالی و بی نظیر بود

  2. غفاری گفت:

    بسیار مطلب خوبی بود.

  3. احمد دوران فر گفت:

    سلام و وقت بخیر ممنون بابت مطالب خوبی که در وبسایت خود قرار میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *